Konšpirácia
Home           O stránke           Kontakt           Inzercia


ÚVAHY A KOMENTÁRESLOVNÍK KONŠPIRAČNÝCH TEÓRII A RUSKEJ PROPAGANDY

Dôležitý študijný materiál pre diskutérov obhajujúcich konšpiračné teórie a Rusko.

11. SEPTEMBER 2001 - Útoky z 11. septembra 2001 na svetové obchodné centrum (WTC, dvojičky), boli s inscenované vládou USA s cieľom vytvoriť dôvod na zahájenie série vojen po svete.

AIDS – vírus AIDS bol umelo vyrobený v tajných biologických laboratóriách CIA a ministerstva obrany USA. Tento strašný vírus bol vytvorený za účelom redukcie rastu ľudskej populácie.

BERMUDSKÝ TROJUHOLNÍK - je oblasť medzi Bermudami, Portorikom a Floridou v Atlantickom oceáne. Táto oblasť patrí k najzáhadnejším miestam na svete. Miznú tu ľudia, lietadlá a dokonca aj veľké lode. Mýty a legendy opriadajú Bermudský trojuholník už od dôb Krištofa Kolomba.

CIA – Americká tajná služba, najsilnejšia zločinecká organizácia na svete. Stojí za smrťou amerického prezidenta J. F. Kennedyho. Agenti CIA plánovali zostrelenie letu MH17 nad Ukrajinou, zorganizovali prevrat na Ukrajine. CIA stojí za mučením a vraždením nespočítateľného množstvá ľudí, pašuje drogy, organizuje teroristické útoky. Aj vírus AIDS bol umelo vyrobený v tajných biologických laboratóriách CIA. Zoznam zločinov spáchaných touto organizáciou je strašne dlhý.

DLH USA – najväčším štátnym dlhom na svete je dlh USA, jediný spôsob akým sa USA tohto dlhu môžu zbaviť je svetová vojna. Preto o ňu usilujú.

DOLÁR – bezcenný záchodový papier.

Americké doláre
Americké doláre.DVOJHLAVÝ ZLATÝ OROL - Ruské Ministerstvo zahraničných vecí v roku 2014 vydalo šokujúcu správu v ktorej oznamuje, že prezident Putin nariadil okamžité zahájenie projektu Dvojhlavý orol. Prezident Putin nariaďuje spustenie projektu "Dvojhlavý orol" za účelom zničenia ekonomík USA a EÚ. Rusom už došla trpezlivosť so Západom. Dvojhlavý zlatý orol – začali sa raziť päť rubľové zlaté mince o priemere 18 mm s vyrazeným dvojhlavým orlom zo štítom a korunou a s obsahom zlata 0,1244 trojskej unce. Tieto mince nahradia americký dolár a euro pri obchodovaní s energetickými surovinami.

EU – Projekt USA na ovládnutie Európy. USA chcú zjednotenú Európu aby ju mohli lepšie ovládať. Juhosláviu zas USA potrebovali rozbiť lebo bola príliš veľká na to aby ju mohli ovládať. USA si neželali samostatnú Slovensku republiku lebo spoločné Československo sa dalo lepšie ovládať.

EURO - bezcenný záchodový papier.

FAREBNÉ REVOLÚCIE – revolúcie s dolárovým pozadím, riadené z USA. USA uskutočnila prevraty v Líbyi, Egypte, Tunisku a Gruzínsku. Po zvrhnutí legitímnych vlád tam dosadili mafiánov, diktátorov a vrahov. V súčasnosti sa USA usilujú o farebnú revolúciu v Sýrii.

FAŠIZMUS – termín na označenie súčasného politického systému na Ukrajine. Často sa používa aj na označenie politického systému v EU.

HAARP – tajná americká zbraň na ovládanie počasia. Bolo vytvorených a funguje päť vysielačov rozličnej kapacity za účelom cieleného pôsobenia na životné prostredie ľudí s pomocou rádiových vĺn vysokej frekvencie. Vysielače HAARP – to je kvalitatívne nová úroveň technológie. Je ťažké si predstaviť ich ohromnú výkonnosť. Keď ich zapínajú, rovnováha prostredia okolo Zeme sa narušuje. Američanom sa darí vytvárať kilometer dlhé umelé plazmové útvary. V priebehu experimentov Američania docielili vzájomné pôsobenie umelých plazmových útvarov a magnetosféry Zeme. A to je už v podstate systém geofyzických zbraní. Vyžarovanie americkej HAARP na Aljaške prevyšuje intenzitu prirodzeného vyžarovania slnka v rozsahu 10 MHz o sto tisíc až milión krát. USA vďaka HAARP majú nielen geofyzické a klimatické, ale aj psychotrónne zbrane. V prípade ich použitia ľudia ani nedokážu pochopiť, že ich myšlienky, želania, vkusy, ich voľba jedla a oblečenia, nálady a politická orientácia sú ovplyvňované operátormi zariadenia HAARP.

HARVARDSKÝ A HOUSTONSKÝ PROJEKT – Plán na likvidáciu Slovanov. Plán elity najbohatších a najmocnejších nášho sveta na zredukovanie ľudstva na tzv. zlatú miliardu. Najväčšiu časť majú tvoriť predovšetkým národy západného sveta, pričom mnohé slovanské národy majú byť úplne vyhladené alebo z nich má byť ponechaný iba nepatrný zlomok, určený na zabezpečovanie základnej obslužnosti území, ktoré pôvodne osídľovali.

HAVLISTI – vyznávači bývalého prezidenta ČSFR a ČR, Václava Havla a jeho politiky zapredanosti vládnucim elitám bez ohľadu na to, ako sa to odrazí na živote vlastných obyvateľov.

CHEMTRAILS – Lietadla USA a NATO posýpajú celý svet mikroskopickými časticami rôznych chemických látok. Chemtrails je skrátka práškovanie ľudí. Sú to látky, ktoré sa pridávajú do leteckého paliva, alebo sa vypúšťajú so zásobníkov umiestnených len v čisto chemtrailsových lietadlách. Preto toľko ľudí trpí zdravotnými problémami. Ľudia dostávajú rôzne choroby, sú unavení, podráždení, majú depresie a podobne.

CHEMTRAILS
CHEMTRAILSILUMINÁTI – úzka skupina ľudí vládnuca svetu, majúca absolútnu moc. Ilumináti ovládajú informačné médiá, hospodárstvo, obchod a snažia sa o nastolenie diktatúry. Ku iluminátom patrí napríklad americký prezident Barack Obama a rapper Jay-Z. Nepohodlných ľudí Ilumináti odstraňujú, stoja napríklad za smrťou týchto ľudí : bojovník proti rasizmu Martin Luther King, americký prezident John F. Kennedy, popová hviezda Michael Jackson.

IMIGRANT – Islamský terorista ktorý prišiel do Európy páchať teroristické útoky.

IMPERIALIZMUS – termín na označovanie zla ktoré páchajú USA, NATO a EU.

IZRAEL – Štát ktorý sa snaží o nadvládu nad svetom. Na tento účel využíva USA, ktoré má pod kontrolou.

KARUSHA-4 - Rusko sa bude môcť smiať USA: „Vaše zbrane vám proste vypneme“. Systém Krasuha-4, ide o zásadný počin vo vedení elektronickej vojny. Ruská strana však odmieta detailne vysvetliť, ako systém funguje v praxi. Systém dokáže eliminovať riadenú strelu a ďalšie navádzacie systémy či družicové elektronické zariadenia. "Systém sa zameria na nepriateľský cieľ a prostredníctvom elektronických prostriedkov lietadlo alebo vojenský satelit vyradí z prevádzky“.

KENNEDY - John Fitzgerald Kennedy. Prezident USA, ktorého v roku 1963 zavraždila americká tajná služba CIA. Prezident Kennedy chcel stiahnuť amerických vojakov z Vietnamu. Tým by ale zbrojné monopoly prišli o zákazky na výrobu zbraní a tým o obrovské sumy peňazí. Tieto monopoly boli a sú prepojené s vojny chtivými predstaviteľmi v Pentagone a v CIA.

KLAMSTVO – termín pre väčšinu z toho čo sa uvádza v mainstream médiách štátov NATO a EU.

KONŠPIRAČNÉ TEÓRIE – takmer všetko čo vyjde na povrch a vládnuca elita v krajinách EU a v USA to chce ututlať.

ĽUDSKÉ PRÁVA – výmysel USA aby mohli hrubo zasahovať do vnútorných záležitosti zvrchovaných štátov.

MAINSTREAM MEDIA – oficiálne vládne média - televízia, rozhlas, noviny, časopisy, internetové servery – patriace vládnucej elite.

MAJDAN – týmto názvom sa označujú udalosti v Kyjeve, počas ktorých došlo ku zvrhnutiu legitímnej ukrajinskej vlády extrémistami, ktorí boli priamo podporovaní tajnými službami USA. Slovo „majdan“ - námestie v kozáckej osade, ukrajinské slovo znamenajúce námestie.

MESIAC – celý svet si myslí, že americkí kozmonauti boli na mesiaci, ale oni tam nikdy neboli. Všetko je to len podvod. Natáčalo sa vo filmových ateliéroch pred kulisami. Američania na mesiaci nikdy neboli! V kubánskych školách už v roku 1969 učili o americkom pristáti na mesiaci ako o podvode.

MH17 – let MH17. Malajzijské osobného lietadlo Boeing 777 bolo zostrelené ukrajinskými stíhačkami pri pokuse o zabitie ruského prezidenta Vladimíra Putina. Jeho lietadlo má totiž veľmi podobné zafarbenie. V lietadle ktoré vraj bolo zostrelené nad Ukrajinou boli už dlhšiu dobu mŕtve telá. Mŕtve tela naložili už na letisku a poslali nad Ukrajinu. Pilot zrejme vyskočil padákom a zavrel za sebou dvere. U mŕtvych sa našli nepoškodené cestovné pasy, ak by bolo lietadlo zostrelené, papierové doklady by museli zhorieť! Rusko má množstvo dôkazov o zostrelení tohto civilného lietadla ukrajinskou stíhačkou. Lietadlo zostrelila ukrajinská chunta protileteckým raketovým systémom BUK.

MIGRANT – Islamský terorista ktorý prišiel do Európy páchať teroristické útoky.

MIMOVLÁDNE ORGANIZÁCIE – mimovládky štedro platené zo západu a hlavne z USA. Zradcovia vlastného národa. Nohsledi vládnucej elity u nás. Americká piata kolóna u nás. Kolaborantské a zradcovské bunky financované služobníkmi fašistického usarela.

MULTIKULTURALIZMUS - zámerom ideológie multikulturalizmu v EÚ je dezintegrácia suverénnych európskych národov do takej miery, že v nijakom európskom štáte nebude existovať štátotvorná väčšina, len zmes národnostne, sociálne a kultúrne nesúrodých menšín. Černošská hudba RAP, ktorá sa tak hojne šíri u nás je súčasťou ideológie multikulturalizmu. Satani - USA naplánovali genocídu národov a ich likvidáciu dovozom moslimskej a africkej hávede. Preto vymysleli multikulturalizmus, čo je satanský zločin!

NATO – zločinecká organizácia.

OBAMA – čierna opica.

OBLASŤ 51 – (Area 51, USA) najutajovanejšia vojenská základňa na svete, kde skúmajú mimozemské stroje UFO, ktoré stroskotali. Tiež tam skúmajú a robia pitvy mimozemšťanov.

AREA 51 - UFO
AREA 51 - UFOOPOLČENEC - domobrana, ochranca svojej zeme a rodiny, mainstream média ich nazývajú "teroristi".

OVCE – ľudia ktorí veria oficiálnym informačným prostriedkom v krajinách EU a NATO.

PENTAGON – sídlo vojnových štváčov, najreakčnejších krvilačných amerických generálov túžiacich po tretej svetovej vojne.

PIATA KOLÓNA – mimovládky (mimovládne organizácie) u nás, štedro platené zo západu a hlavne z USA. Zradcovia vlastného národa. Nohsledi vládnucej elity u nás.

PRESSTITÚTI - súčasní pracovníci v mainstreamových médiách - najdôležitejšia súčasť vládnucej elity.

PRAVDA – termín pre označenie všetkého čo povie Putin, oficiálne ruské vládne média a informačné média obhajujúce Rusko.

PROTOKOLY SIONSKÝCH MUDRCOV – text plánu na dosiahnutie nadvlády židovského národa nad svetom.

PUTIN – Neomylný a bezchybný prezident Ruska. Zatiaľ nie je známy ani jeden prípad kedy by sa mýlil alebo spravil chybu. Putinov obraz visí na stene v každej správnej ruskej domácnosti.

RUBEĽ – Ruský rubeľ je najsilnejšia mena na svete krytá najväčšími zlatými rezervami na svete.

RUSKÁ PROPAGANDA – termín používaný mainstream médiami na označenie pravdivých informácii z Ruska. Ide najmä o odhalenie rôznych zločinov páchaných USA, NATO a EU. Tieto odhalenia mainstream médiá označujú za „ruskú propagandu“.

RUSKÁ PRAVOSLÁVNA CIRKEV – jediná pravdivá cirkev na svete. Všetky ostatné sú falošné. Pravoslávni popi posväcujú ruské zbrane a bomby čím zvyšujú ich účinnosť.

RUSKO – Najsilnejší a najbohatší štát na svete, kde zajtra znamená dnes. Má zlatom krytú najsilnejšiu menu na svete. Rusko má druhé najväčšie zásoby zlata na svete, 12 500 ton. Rusko má neporaziteľnú armádu vyzbrojenú tajnými superzbraňami.

RUSOFIL – pomenovanie často používané v diskusiách a článkoch, pre toho kto zastáva spravodlivé Rusko a kritizuje špinavosti ktoré páchajú USA, NATO a EU.

RUSOFOB - pomenovanie často používané v diskusiách a článkoch, pre toho kto nespravodlivo a falošne obviňuje Rusko a obhajcov Ruska.

RUŠTINA – Ľubozvučný slovanský jazyk. Jeden z najrozšírenejších jazykov na svete. Je žiaduce aby sa stal povinným alebo druhým povinným jazykom na školách. Zrušenie druhého povinného jazyka na našich školách bolo politický motivované a namierené proti ruštine, lebo popularita ruštiny na naších školách prudko stúpala.

RUSKO - superveľmoc
RUSKO - superveľmocSLOBODOMURÁRI – Tajní murári sveta, ktorí sú v pozadí všetkých významných udalosti na svete. Oni stáli v pozadí revolúcií v 19. storočí, boľševická revolúcia v Rusku (VOSR) v rokoch 1917 - 1918, bola židovsko-murárskou revolúciou. Aj komunizmus a jeho pád bol v réžii slobodomurárov. Sionisti spolu so slobodomurármi vlastnia takmer všetky dôležité médiá vo svete - Metro Goldwin Mayer, Times, BBC, CNN, Warner Bross, Spelling a veľa ďalších.

SLOVAN – najdokonalejšia ľudská rasa na svete. Najdokonalejší slovanský národ je Rusko.

SLOVANSKA RÍŠA – sen všetkých Slovanov. Ríša v ktorej budú spojené všetky slovanské národy pod vedením Ruska. Pretože ruský národ je najdokonalejší zo všetkých slovanských národov. Hlavným mestom slovanskej ríše bude Moskva. Dúfame, že to už bude čoskoro a Putin bude naším vodcom.

SRB – srbský národ je hneď po ruskom národe druhý najdokonalejší slovanský národ. Naopak chorvátsky národ je hanbou slovanských národov, odpad Slovanstva.

STALIN – veľký ruský vodca, víťaz nad fašizmom, ktorý spravil z Ruska jadrovú superveľmoc. Zaslúži si mať v každom ruskom meste sochu. Jeho obraz visí v každej správnej ruskej domácnosti hneď vedľa obrazu veľkého Putina.

Sýria - je Armagedon blízko
STALIN, Rusko si ctí Stalina.SUCHOJ T-50 – V súčasnosti najlepšia stíhačka sveta, Suchoj piatej generácie Su T-50. Americkí vojenskí špecialisti sú z nej zdesení. Pentagon priznal, že ruské stíhačky sú lepšie ako americké, „na Rusov nemáme“.

TANK T-14 - nový ruský tank T-14 Armata: najlepší na svete, NATO proti nemu nemá obranu. Ruská armáda plánuje zaradiť do výzbroje 2 300 tankov T-14 Armata. To spôsobuje u západných vojenských expertov zdesenie.

TTIP – dohoda o voľnom obchode s USA. TTIP je podvod pripravený v USA, na to treba všetkých ohrozených podpísaním tejto otrokárskej zmluvy upozorniť. Prijatím tejto zmluvy by došlo hlavne skoro k okamžitému zamoreniu európskeho trhu extrémne lacnými, no pre zdravie extrémne nebezpečnými produktmi a potravinami pochádzajúcimi z USA. Až 70% plodín pestovaných v USA sú GMO plodiny! TTIP je paškvil a totálne neférová "zmluva s diablom." Začiatok nadvlády korporácií a začiatok fašistickej totality.

UFO – lietajúce stroje mimozemšťanov, ktoré sa často zjavujú na oblohe, obrazovkách radarov, a vo vesmírnom priestore v blízkosti zeme. Ich existenciu potvrdzuje množstvo svedectiev, fotografií a záznamov z radarov. Vlády ich existenciu popierajú, lebo chcú zabrániť celosvetovej panike, ktorú by táto správa vyvolala.

Lietajúci tanier – mimozemšťania
Lietajúci tanier – mimozemšťania.USA – zločinný štát prostredníctvom ktorého sa Izrael usiluje o nadvládu nad svetom.

AMERIKA
AMERIKA - USAVÁCLAV HAVEL – bývalý prezident ČSFR a ČR, zapredanec a zradca, bábka v rukách západných politikov, posluhovač USA, klamár - pravdoláska, podpriemerný dramatik, potreboval sa dostať k svojmu bývalému majetku ktorý mu komunisti znárodnili. Amnestiou povypúšťal všetkých vrahov z väzenia.

VLÁDNUCA ELITA - Ilumitáti, Slobodomurári, Sionisti, Chazari a ich nohsledi, nadnárodné korporácie, presstitúti.

VOJNOVÝ ZLOČIN – termín na označovanie vojenských operácii USA a NATO.

ŽID – sionista usilujúci sa o nadvládu nad svetom.Úlohou tohto článku je stručné zhrnutie bludov (právd), ktorým veria priaznivci konšpiračných teórií, a fanatickí obhajcovia súčasného Ruska vedeného prezidentom Putinom.

Informácie uvedené v tomto článku autor tohto článku nazbieral na rôznych internetových stránkach šíriacich konšpiračné teórie a ruskú propagandu. Autor článku sa s informáciami uvedených v tomto článku nestotožňuje.

Autor článku : Oto Zapletal, september 2016.ORAVA - LIPTOV© ORAVA-LIPTOV.SK Všetky práva vyhradené. All rights reserved.AKTUALITY
Udalosti

Sloboda tlače vo svete - 2017


Rusko - zákaz Jehovových svedkov


13. máj 2017 – koniec sveta?


Slovensko za vlády komunistov a v súčasnosti


Ruský vidiek, bieda a hlinené cesty


Kde zmizlo 5 miliónov Rusov?


Čo je pravda?


Slovník konšpiračných teórii a viery v Rusko


Minimalna mzda EURÓPA 2016


Slovenko v EU 2004 - 2016


Brexit a Slovenko 2016


Sýria - Armagedon